اخبار صنعت

آخرین وضعیت راه اندازی بازار آب در کشور

پرونده تشکیل بازار آب در کشور سال های سال است که باز مانده و صفحات آن به سختی ورق می خورد و علی رغم این که از سال 1395 پیشنهاد تشکیل بازار آب مطرح شد اما تاکنون هیچ نتیجه ای حاصل نشده و تحقق آن هم چنان در حد وعده و وعیدهای مسئولان باقی مانده است.

22 آبان 1398

فرصت سوزی در ارزان ترین کشور توریستی

عضو جدید شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به استعداد طبیعی ایران برای جذب توریست خارجی و از آن مهم تر، فرصت ارزی فراهم شده در بازار گردشگری کشور، ایرادات این حوزه درآمدزا که از ضعف سیاست گذاری دولتی نشات می گیرد را خطاب به دولت و بخش خصوصی فهرست...

20 آبان 1398

لیگ برتر فوتبال، تساوی یک نیمه ای شاهین شهرداری بوشهر و فولاد

نیمه نخست دیدار تیم های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و فولاد خوزستان با تساوی به انتها رسید.

18 آبان 1398

توسعه کشت گلخانه ای به عنوان یک اولویت بسیار مهم در دستور کار است

فرماندار بوشهر گفت: توسعه کشت گلخانه ای به عنوان یک اولویت بسیار مهم در دستور کار است و باید همکاری ویژه ای در این زمینه انجام شود.

9 آبان 1398

آنسو فاتی پرسپولیس، صادره از قائمشهر

محمد قراگزلو، واقعیتش را بخواهید پرسپولیس آنقدر خوب نبود که برنده قاطع این دربی باشد اما وقتی یک جوان محصول خود باشگاه می آید و گل می زند و می گردد مرد معین کننده این بازی تاریخی، آدم کیف می نماید و نمی گردد از او ننوشت.

6 آبان 1398

نفت حریف الاهلی امارات شد، قرعه مناسب برای نماینده ایران

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال نفت تهران در منطقه غرب آسیا در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا با الاهلی امارات دیدار می نماید. در واقع باید این قرعه را برای نماینده ایران ، مناسب دانست.

6 آبان 1398

نکونام: به هیچ کس قولی نداده ام، یک بازیکن یک میلیاردی هم ندارم

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: من هیچ قولی به هیچکس نداده ام، روز اول گفتم کوشش می کنم که فولاد را به صندلی واقعی اش برسانم. نه قول قهرمانی دادم نه سهمیه، فقط می خواهیم فولاد را به روزهای خوبش برگردانیم.

3 آبان 1398

نکونام در نشست خبری شرکت نکرد، رجبی به جای سرمربی

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام بعد از تساوی خانگی تیمش در برابر سپاهان اصفهان و عدم کسب پیروزی در سومین دیدار این فصل لیگ برتر، ترجیح داد به نشست خبری سرانجام بازی تیمش نرود.

2 آبان 1398

نگاهی به فناوری های منحصر به فرد نمایشگاه ایفا 2019

شرکت های فعال در حوزه فناوری در نمایشگاه ایفا 2019، محصولات بسیاری را معرفی کردند که برخی از آنها بسیار جالب و منحصر به فرد هستند.

30 مهر 1398

پیامدهای جنگ از زبان نخست وزیر سوریه

نخست وزیر سوریه در خصوص پیامدهای جنگ و برخی آمارها از شرایط اقتصادی و خسارت های ناشی از تداوم بحران در این کشور سخن گفت.

26 مهر 1398

رایزنی مرکل و جانسون درباره حمله به تاسیسات نفتی سعودی

رهبران آلمان و انگلیس به صورت تلفنی درباره حمله پهپادی اخیر یمن به تاسیسات نفتی عربستان سعودی رایزنی و بر لزوم کاهش تنش ها در غرب آسیا تاکید کردند.

23 مهر 1398

ریسک بروز جنگ جدید در یمن با تشدید شکاف ها در ائتلاف عربستان و امارات

درگیری میان نیروهای مورد حمایت دو کشور عربستان و امارات متحده عربی در جنوب یمن باعث باز شدن یک زخم عمیق در ائتلاف این دو کشور برای تجاوز به یمن شده است. اگر آنها نتوانند این زخم را ترمیم نمایند، خطر چند دستگی بیشتر در یمن و به وجود آمدن گروه های کوچکتر...

13 مهر 1398

جالب ترین استودیوی موسیقی دنیا کجاست؟

شهرت شهر نشویل به عنوان یک شهر موسیقی، به خاطر وجود استودیوهای جالب ضبط صدا بوده که در یکی از هتل های برتر شهر افتتاح شده اند. هتل هاتون که در غرب این منطقه واقع شده، در سال 2017 میلادی دو دستگاه پیشرفته ضبط صدا را به بازار عرضه کرد. این هتل با نوازندگان،...

4 مهر 1398

دولت برای بهبود شرایط کشور زحمات فراوانی کشیده است، تیم مالی روی حل مسائل معیشتی مردم تمرکز کند

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دولت برای بهبود شرایط مالی کشور زحمات فراوانی کشیده، اما باید قبول کنیم که نقاط ضعفی نیز دارد.

4 مهر 1398

بوستانی در حصار دیوارهای دودزده

فاطمه عسگری نیا ـ خبرنگار: 20 سال پیش بود که بنای بوستان قبله در خیابان ایروانی منطقه11 با تملک ساختمان های اتحادیه بارفروشان گذاشته شد.

30 شهریور 1398

شناسایی عاملان اخلال در باشگاه سپاهان

عاملان اخلال و توهین به مسئولین باشگاه سپاهان شناسایی و معرفی شدند.

18 شهریور 1398

امضا قرارداد برچیدن زودهنگام تابوت سنگی

تاسیسات هسته ای چرنوبیل برای برچیدن زودهنگام لایه محافظتی این تاسیسات قراردادی را با یک شرکت اوکراینی متخصص در زمینه صنعت هسته ای و زباله های آلوده به رادیواکتیو امضا نموده است.

13 شهریور 1398

دستور رئیس جمهور برای تامین امنیت زیرساختهای نیروگاهی کشور

ابوالقاسم صادقی در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: انتهای سال گذشته، وزارت ارتباطات دستوری از رئیس جمهور در رابطه با یاری به حوزه امنیت سایبری بخش آب و برق کشور دریافت کرد که در این راستا در حال تامین امنیت سایبری برای زیرساختهای نیروگاهی کشور هستیم.

12 شهریور 1398

دانشگاه امیرکبیر عضو اتحادیه دانشگاه های آسیا و اقیانوسیه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اتحادیه دانشگاه های آسیا و اقیانوسیه در سال 1995 بنا بر پیشنهاد دانشگاه تکنولوژی سورانری تایلند برای ایجاد و برقراری روابط علمی قوی تر و گسترش جهانی آموزش عالی فی مابین دانشگاه تاسیس و راه اندازی شد...

4 شهریور 1398

آیا آدامس جویدن به کاهش وزن کمک می کند؟

هر چند جویدن آدامس می تواند به کاهش وزن کمک کند اما ممکن است دارای برخی جنبه های منفی نیز باشد.

3 شهریور 1398
تعداد: (69)