قلعه نویی: در بازی با پدیده خیلی چیزها برای مردم تعیین شد، گزینه اول تا سوم من سپاهان است

به گزارش باد صبا، سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید می خواهد باری فصل بعد هم در سپاهان بماند و تا این لحظه هیچ تیمی با او برای فصل بعد صحبت نکرده است.

قلعه نویی: در بازی با پدیده خیلی چیزها برای مردم تعیین شد، گزینه اول تا سوم من سپاهان است

به گزارش باد صبا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان، گفت: از همه کسانی که در فصل جاری خدمت کردند تشکر می کنم؛ البته اگر نیت شان خدایی بوده باشد. فکر می کنم ماحصل یک سال زحمت ما بازی فردا است. شاید از بازی ما برابر پرسپولیس در جام حذفی هم مهم تر باشد. چون ما یک سال برای چنین روزی زحمت کشیدیم. هر چند فراز و نشیب ها و حب و بغض های زیادی شامل حال ما شد ولی با همه این ها خدا به ما یاری کدر تا در این صندلی قرار بگیریم. بازی فردا واقعاً سخت است. من دو بازی این تیم برابر استقلال و پرسپولیس را دیدم. حریف جوانان با انگیزه ای دارد. به بازیکنانم گفتم انگیزه ای که برابر همه تیم ها داریم باید برابر استقلال خوزستان بیشتر باشد.

او ادامه داد: باید از همه تشکر کنم. از هیات مدیره، مدیرعامل کارخانه و باشگاه، کارگران کارخانه و هوادران و بازیکنان. همگی حمایت کردند تا توانستیم دوباره یک صندلی خوب و آبروی خوب برای سپاهان به دست بیاوریم. هر چند سپاهان همواره سپاهان بوده است. سپاهان هر جا می رود ورزشگاه پر می گردد و از استان فراتر می رود. شاید آن ها موافق سپاهان و موافق قلعه نویی نباشند اما همین نشان می دهد که ما به اهداف مان نزدیک شدیم. تماشاگران بازی تراکتورسازی- سپاهان از تماشاگران دیدار تراکتورسازی- پرسپولیس بیشتر بودند. این نشان می دهد که سپاهان به صندلی اصلی اش برگشته است. ما از این بابت شادمان هستیم. امیدوارم فردا با یک بازی خوبی 3 امتیاز را بگیریم تا حداقل دومی مان را قطعی کنیم. البته در فوتبال اتفاقاتی هم ممکن است بیفتد. مثلاً در سال 88 برای خود من رخ داد. به بازیکنانم گفتم نباید به بازی پرسپولیس کاری داشته باشند. هدف ما پیروزی برابر استقلال خوزستان است.

سرمربی سپاهان افزود: در بازی فردا برد برای ما مهم است. سال جاری سال بسیار خوبی بود. سپاهان در 3 سال گذشته شرایط خوبی نداشته است. ما از نظر بودجه ای تیم پنجم جدول بودیم و خیلی از کم لطفی ها به ما شد. نمی خواهم این موضوع را باز کنم. اگر این کم لطفی ها به ما نمی شد باید با اختلاف صدرنشین بودیم. در بازی گذشته برای همه مردم حتی آن هایی که قلعه نویی را قبول ندارند اظهر من الشمس شد که واقعاً یک چیزهایی هست. این بزرگ ترین دستاورد ما در بازی با پدیده بود که مردم خیلی چیزها را متوجه شدند. واقعاً بازیکنان ما سال جاری از همه وجودشان مایه گذاشتند. ما در عید نوروز فقط 24 ساعت تعطیل بودیم. روز 6 فروردین برای ما بازی گذاشتند. ما و پدیده معادلات این آقایان را به هم زدیم. دعا می کنم هم ما و هم پدیده آسیایی بشویم. آن ها هم خیلی خوب بازی کردند. در آن شرایط خیلی سخت بود که ما به بازی برگردیم؛ با آن شرایط و آن توهین ها. اگر فردا ببریم کار بزرگی انجام داده ایم که من قلعه نوی کم ترین سهم را در آن داشتم.

قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که آیا فصل بعد با سپاهان می ماند یا خیر بیان نمود: من تلویحاً هم گفتم که گزینه اول و دوم و سوم من سپاهان است ولی باید بستر هم فراهم گردد. سال بعد متر ما خیلی فرق می نماید. من شهر و مردم اصفهان و هواداران اصفهان را دوست دارم. با همه وجودم دوست دارم بمانم. ما یک نهال درست می کنیم و بارش را یکی دیگر می برد. دوست دارم یک بار هم که شده از چیزی که کاشته ام خودم استفاده کنم. ما یک بار هم جلسه داشتیم و برنامه هایمان را دادیم و امیدوارم از آن طرف هم خبرهای خوبی برسد. ولی اگر آن طرف هم دوست نداشته باشند چیزی نیست. من یک آدم حرفه ای هستم و گفته ام می توانند با گزینه های دیگر هم صحبت نمایند ولی تا این لحظه نه هیچ تیمی با من صحبت نموده و نه پیغامی داده است. امیدوارم که سال بعد اینجا باشم. شاید یک موقع هیأت مدیره یا مدیرعامل کارخانه نظرش روی من نباشد که دیگر من نمی توانم خودم را تحمیل کنم. البته من هم یک شرایط معقول دارم. مثلاً اگر ما آسیایی شویم و بخواهیم یک هافبک بگیریم باید مترمان الهلال، الدحیل، استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی باشد. باید خودمان را با آن ها بگیریم. من خودم را همواره هوادار سپاهان می دانم. من با هر تیمی به اینجا آمدم به من احترام گذاشتند. امیدوارم آن ها هم دوست داشته باشند من هم بمانم.

سرمربی سپاهان در خصوص این قراردادش دو ساله است هم گفت: بله قرارداد من دو ساله است.

در ادامه سیامک قلیچ خانی، مدیر رسانه ای سپاهان، درباره این موضوع شرح داد: باشگاه و آقای قلعه نویی برای سال دوم باید برای جزئیات به توافق برسند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قلعه نویی: در بازی با پدیده خیلی چیزها برای مردم تعیین شد، گزینه اول تا سوم من سپاهان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: در بازی با پدیده خیلی چیزها برای مردم تعیین شد، گزینه اول تا سوم من سپاهان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید