قلعه نویی: وحید امیری در لیست مان بود، تعویق در شروع لیگ برتر، مربیان را بلاتکلیف نموده است

به گزارش باد صبا، سرمربی سپاهان می گوید که با جذب دو، سه بازیکن تیمش تکمیل می گردد.

قلعه نویی: وحید امیری در لیست مان بود، تعویق در شروع لیگ برتر، مربیان را بلاتکلیف نموده است

به گزارش باد صبا، امیر قلعه نویی، سرمربی سپاهان پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان در دیداری محبت آمیز اظهار کرد: از مجموعه فرهنگی باشگاه پیکان تشکر می کنم. همچنین از آقای فرکی به خاطر این بازی تشکر می کنم. در بازی های محبت آمیز بحث برد و باخت مطرح نیست و بحث شناخت نیروهای جدید تیم است. در این بازی 5-6 بازیکن ما و پیکان حضور نداشتند ولی در مجموع از بازیکنانم راضی هستم چون در فشار بدنسازی هستیم. در نیمه اول هوا گرم بود و روی کیفیت بازی تاثیر گذاشت ولی در نیمه دوم شرایط بهتر شد. ما باید نقاط ضعف و قوت مان را در بازی های محبت آمیز شناسایی کنیم. در خصوص جابجایی هم باید بگویم که اگر 2-3 بازیکن دیگر به تیم اضافه گردد، کادر بازیکنان مان تکمیل می گردد.

او درباره تاثیر احتمال به تعویق افتادن تاریخ آغاز لیگ بر آماده سازی تیم ها، گفت: من یک زمانی مربی تیم ملی بودم. بعد از جام ملت های اروپا به یک اجلاسی رفتیم که در آن جا آلمانی ها برنامه سال 2020 را ارائه کردند. ما الان در فشار بدنسازی هستیم و برنامه مان را براساس آغاز لیگ در 10 و 11 تیر آماده کردیم. نمی دانم مشکل از چیست؟ در مملکت ما همواره افراط و تفریط وجود دارد. نه به آن موقع که راحت می گرفتند و نه به سال جاری که سخت می گیرند. البته قانون مداری خوب است ولی این قانون مداری بهتر بود از 4 سال پیش آغاز می شد و باشگاه ها به این میزان بدهی نداشتند. سختی گیری خوب است ولی نباید به شکلی باشد که افراط و تفریط بگردد. با مربیان دیگر هم صحبت کردم، می گویند که بلاتکلیف هستند.

سرمربی سپاهان درباره فشردگی لیگ نوزدهم گفت: یکی از تیم هایی که در نیم فصل دوم پارسال ضربه خورد، سپاهان بود. لیگ دو ماه تعطیل شد و پس از آن بازی ها پرفشار برگزار گردید. اگر برنامه ریزی کنیم، همه چیز تعیین می گردد.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا کی روش استنلی برگشته است، بیان نمود: ان شاءالله.

او در ادامه در واکنش به توافق وحید امیری - که امروز با پرسپولیس قرارداد امضا کرد - با سپاهان، اظهار کرد: نه چنین چیزی نبود. وحید امیری بازیکن خوب و بزرگی است و تمام تیم ها خواستار او هستند. البته در لیست ما بود و ما دروغ نمی گوییم.

سرمربی سپاهان درباره عملکرد بازیکنانش مقابل پیکان گفت: من هر جا می روم دنبال اثرگذاری هستم. من یک تیم سایه درست می کنم. استقلال هنوز هم از بازیکنانی مانند امید نورافکن و سید حسین حسینی استفاده می نمایند. بازیکنان جوان سپاهان هم ان شاءالله روز به روز بهتر شوند و آینده سپاهان بیمه گردد.

قلعه نویی در ادامه در واکنش به اصرار بعضی تیم ها مبنی بر افزایش تعداد سهمیه بازیکنان بزرگسال اظهار کرد: به هر حال از آن حرف هاست که اگر بگوییم، محروم می شویم. من پیشنهادم این است که تعداد تعویض ها را 4 تا بنمایند و یکی از تعویض ها مربوط به بازیکنان جوانان یا امید باشد. یک کار خوب آقای سعید فتاحی کرد که قانون مربوط به 25 ساله ها بود. قانون تعویض ها هم باعث می گردد به بازیکنان جوان بها داده گردد.

به گزارش باد صبا، امیر قلعه نویی حاضر نشد به پرسش هایی درباره مبلغ قرارداد کی روش استنلی، محرومیتش از سوی کمیته انضباطی و عقد قرارداد دلاری با بازیکنان سپاهان پاسخ دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قلعه نویی: وحید امیری در لیست مان بود، تعویق در شروع لیگ برتر، مربیان را بلاتکلیف نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: وحید امیری در لیست مان بود، تعویق در شروع لیگ برتر، مربیان را بلاتکلیف نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید