کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می یابد

به گزارش باد صبا، کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه ای مشترک ارتقا می یابد.

کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می یابد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی باد صبا به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، در راستای انعقاد تفاهم نامه ای مشترک میان ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و موسسه مطهرنت پارس کیفیت فراوریات ایرانی با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی ارتقا می یابد.

گسترش اقتصاد دیجیتال و حمایت از رشد فراوریکنندگان داخلی،یاری به بازار آزاد کارها (فریلنسرها)، تعدیل قیمت های بازار و ارتقای کیفیت فراوریات ایرانی با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی از جمله اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

ایجاد بستر ارتباطی برای درخواست کنندگان و فراوری کنندگان نرم افزار موبایل در سرویس اپ بازار، ارائه خدمات مشاوره در راستای قیمت گذاری فراوری اپلیکیشن های موبایل و اطلاع رسانی در راستای افزایش آگاهی جامعه نسبت به سرویس اپ بازاراز جمله محورهای مطرح شده و حائز اهمیت در این تفاهم نامه است.

همچنین در این تفاهم نامه به همکاری در برگزاری کارگاه ها، نشست ها،رویدادها و رونمایی وتدوین استانداردهای قیمت گذاری برای اپلیکیشن های موبایل بر اساس یافته های علمی و تحقیقاتی نیز اشاره شده است.

فراوری و راه اندازی سرویس اپ بازار در قالب اپلیکیشن اندروید و IOS ، اشتغال زایی برای آزاد کارهاو قیمت گذاری بر روی پروژه ها،تحقیق، توسعه و تحلیل اپلیکیشن های برتر ایرانی و خارجی و استخراج معیارهای ارزش گذاری اپلیکیشن ها از جمله تعهدات بخش خصوصی در این تفاهم نامه است.

با انعقاد این تفاهم نامه ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال وهوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همکاری های لازم از جمله اطلاع رسانی و معرفی سرویس اپ بازار به وسیله رسانه های عمومی و اختصاصی این ستاد،همکاری در برگزاری رونمایی و معرفی اپ بازار به کاربران بالقوه وایجاد امکان حضور در رویدادهای ستاد برای معرفی سرویس به افراد و شرکت ها را دنبال می نماید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارتقا می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید