پماد کالاندولا دینـه

به گزارش باد صبا، فرقی نمی کند چند ساله اید، در چه شرایطی زندگی می کنید و چقدر برای سلامتیتان وقت و هزینه صرف می کنید. به احتمال زیاد شما هم چند بار با التهاب و حساسیت های پوستی روبرو شده اید. خارش، قرمزی پوست و گاه وجود دانه های قرمز در پوست نقاط مختلف بدن، از نشانه های التهاب پوست می باشد. التهابات پوستی از شایع ترین مسائل پوستی هستند. عموما به التهاب، قرمزی و خارش پوست عنوان درماتیت اطلاق می شود. عوامل متعددی در ایجاد درماتیت موثر هستند.فرقی نمی کند چند ساله اید، در چه شرایطی زندگی می کنید و چقدر برای سلامتیتان وقت و هزینه صرف می کنید. به احتمال زیاد شما هم چند بار با التهاب و حساسیت های پوستی روبرو شده اید. خارش، قرمزی پوست و گاه وجود دانه های قرمز در پوست نقاط مختلف بدن، از نشانه های التهاب پوست می باشد. التهابات پوستی از شایع ترین مسائل پوستی هستند. عموما به التهاب، قرمزی و خارش پوست عنوان درماتیت اطلاق می شود. عوامل متعددی در ایجاد درماتیت موثر هستند.

پماد کالاندولا دینـه

گل کالاندولا یا همیشه بهار یک گیاه شناخته شده، جهت تسکین التهابات پوستی می باشد. پماد کالاندولای دینه فرآورده ای کاملا گیاهی است که بیش از 30 سال است از عصاره اختصاصی گل کالاندولا، موم طبیعی زنبور عسل و روغن گیاهی در بخش داروسازی گیاهی دینه ایران تهیه می گردد و بدلیل فرمولاسیون طبیعی و اثر بخش آن در درمان انواع التهاب های پوستی به ویژه سوختگی های ادراری نوزادان، حساسیت به انواع شوینده ها و مواد شیمیایی، عرق سوز، حساسیت به مواد غذایی، خراش ها و بریدگی های سطحی، گزیدگی حشرات، سوختگی با اجسام داغ، آب جوش و بخار آب وحتی پیشگیری از کبودی در ضربه ها و همچنین پیشگیری و درمان درماتیت ناشی از پرتودرمانی کاربرد داشته و همیشه مورد تایید پزشکان و مصرف کنندگان محترم قرار گرفته است. از این رو پماد کالاندولای دینه پماد مورد احتیاج در هر خانه ودر سفر می باشد؛ که در بسته بندی های 15 و 30 گرمی فراوری شده است.

این پماد علاوه بر دارا بودن خاصیت ضد التهابی، با تسریع در تشکیل سلول های جدید پوست، موجب ترمیم پوست آسیب دیده شده و گردش خون در موضع آزرده را بهبود می بخشد. اثر پماد کالاندولای دینه در کاهش شدت التهابات پوستی مشابه کورتیکواسترویید ها بوده و در عین حال فاقد عوارض جانبی آن ها می باشد. اثربخشی سریع بافت طبیعی همخوان با پوست لطیف و عدم وجود عوارض جانبی، این پماد را در رده اول محصولات مراقبت از پوست نوزادان جهت تسکین سوختگی های ادراری قرار داده است. اخیرا بعضی کارخانجات اقدام به فراوری فرآورده هایی با نام کرم یا پماد کالاندولا با بسته بندی مشابه پماد کالاندولای دینه کرده اند که نباید با پماد کالاندولای دینه اشتباه گرفته گردد؛ لذا جهت آگاهی به آرم دینه، نام مجتمع صنایع دینه ایران و شماره ثبت دارو، توجه نمایید.

قابل تهیه در داروخانه های سراسـر کشور

شماره ثبت دارو IRC): 0370479924043476،2558289173390021)

تلفن: 61018-021 - داخلی 1 و 3

www.dinehiran.ir

[email protected]

منبع: برترین ها

به "پماد کالاندولا دینـه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پماد کالاندولا دینـه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید