نیازمند همفکری نخبگان فرهنگی و هنری اردبیل هستیم

به گزارش باد صبا، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: توسعه فرهنگی استان اردبیل نیازمند همفکری و همراهی نخبگان فرهنگی و هنری اردبیل است.

نیازمند همفکری نخبگان فرهنگی و هنری اردبیل هستیم

به گزارش باد صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان در نشست هم اندیشی با اعضای خانه فرهنگ و هنر اردبیل اظهار کرد: فرهنگسازی در خصوص موضوعات مختلف از جمله گردشگری از جمله مهم ترین اولویت های این اداره کل است که در این خصوص و برای توسعه فرهنگی استان اردبیل نیازمند همفکری و همراهی نخبگان فرهنگی و هنری اردبیل است.

او گفت: از تمام طرح ها و پیشنهادات نخبگان فرهنگی و هنری استان اردبیل که در راستای سیاست های اداره کل میراث فرهنگی هستند، حمایت می کنیم و در این زمینه اولویت ما طرح های مرتبط با صنایع دستی و گردشگری خواهد بود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل شرح داد: ما باید فراخور میراث غنی و کهن استان اردبیل، پذیرایی و استقبال شایسته ای نیز از میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی داشته باشیم.

فلاحی با تاکید بر تعدد آثار ثبت ملی در سطح استان اردبیل، ادامه داد: بسیاری از رسومات و سنت های موجود در فرهنگ اردبیل می تواند در قالب میراث معنوی استان اردبیل ثبت شود.

او افزود: ظرفیت های بالقوه ای در بین هنرمندان و فعالان فرهنگی و هنری استان اردبیل وجود دارد که این ظرفیت با همراهی و حمایت اداره کل میراث فرهنگی استان می تواند تبدیل به فعل شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: وظیفه ما به عنوان دستگاه اجرایی متولی میراث فرهنگی حمایت از طرح های شاخص و تاثیرگذار است که در این خصوص نیز آمادگی خود را اعلام می کنیم.

منبع: میراث آریا

به "نیازمند همفکری نخبگان فرهنگی و هنری اردبیل هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیازمند همفکری نخبگان فرهنگی و هنری اردبیل هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید