نمایشگاه های صنایع دستی به تقویت ارتباط هنرمندان استان ها یاری می نماید

به گزارش باد صبا، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان فارس گفت: برپایی نمایشگاه های صنایع دستی به تقویت ارتباط هنرمندان استان های مختلف یاری می نماید.

نمایشگاه های صنایع دستی به تقویت ارتباط هنرمندان استان ها یاری می نماید

حیدرعلی زاهدیان، معاون صنایع دستی استان فارس در گفت و گو با خبرنگار باد صبا، با اشاره به برگزاری سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران (عیدانه) در محل دائمی نمایشگاه های تهران گفت: همه استان ها در سی و یکمین نمایشگاه صنایع دستی، دستاوردهای خود در حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی را عرضه کردند و من با نگرش کلی به نمایشگاه متوجه شدم که همه رشته های صنایع دستی پربار در این نمایشگاه حضور پیدا کردند و با یک دید کلی می شوید که محصولات و پتانسیل هر استان چه اندازه و با چه کیفیتی است.

او اضافه کرد: خاتم استان فارس هم سرآمد رشته های دیگر صنایع دستی این استان است البته رشته های دیگر صنایع دستی استان نیز در نمایشگاه حضور دارند.

معاون صنایع دستی استان فارس اظهار کرد: در کنار نمایشگاه بخشی به برپایی سفره هفت سین استانها اختصاص پیدا نموده است که نمایشگاه را جذاب تر از گذشته نموده است.

او اضافه کرد: از فعالان صنایع دستی استان فارس تقاضا می کنم با حضور پررنگشان در نمایشگاه، محصولاتی که جنبه فرهنگی و هنزی دارند را بیش از پیش معرفی نمایند.

منبع: میراث آریا

به "نمایشگاه های صنایع دستی به تقویت ارتباط هنرمندان استان ها یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه های صنایع دستی به تقویت ارتباط هنرمندان استان ها یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید