جلالی: بازی با سپیدرود بازی شأن و شخصیت و منزلت بود، فوتبال ایران نمی تواند خصوصی باشد

به گزارش باد صبا، مجید جلالی، سرمربی تیم نساجی گفت: به بچه ها گفتم این بازی کسب امتیاز نیست، بازی شأن و شخصیت و منزلت است.

جلالی: بازی با سپیدرود بازی شأن و شخصیت و منزلت بود، فوتبال ایران نمی تواند خصوصی باشد

به گزارش باد صبا از رشت، مجید جلالی پس از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل سپیدرود گفت: در روز پرفشار لیگ به رشت آمدیم و فضای پرفشاری برای تیم ما بود. بازی مرگ و زندگی برای سپیدرود بود و این کار را برای ما سخت نموده بود. به بچه ها هم گفتم این بازی کسب امتیاز نیست، بازی شأن و شخصیت و منزلت است.

وی ادامه داد: از بچه ها متشکرم، همه دیدید چقدر با اصالت بازی کردند. همه هم از ما این انتظار را داشتند. مطمئنم مردم رشت هم ما را تمجید می نمایند. حریف هم همه تلاشش را کرد و دقایقی فشار زیادی روی ما آورد ولی من از اینکه بچه ها اینقدر سنجیده بازی کردند خوشحالم. مایلم این برد را به طرفداران مان تبریک بگویم که منتظر برد ما بودند.

وی درباره استرسی که بازیکنان سپیدرود در جریان این بازی داشتند بیان کرد: من فکر می کنم شما جواب سوالتان را دادید. ما می دانستیم این استرس می تواند عملکرد حریف را با نقصان رو به رو کند. وقتی به این ورزشگاه ها می آییم، فوتبال می گوید قواعدی دارد. تمام موقعیت هایی که سپیدرود در این بازی خلق کرد روی ضربات آزاد بود، اما ما در جریان بازی مسلط تر بودیم. واقعاً سپیدرود تیم خوبی است. همانطور که دوست دارم بوشهر و شیراز یک تیم داشته باشند، می گویم که رشت هم این لیاقت دارد تا یک تیم لیگ فزونی داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره ناکامی تیم های پرطرفدار و ریشه دار در لیگ برتر یادآور شد: تیم های ریشه دار و تیم هایی که طرفداران دارند را نباید به حال خود رها کنیم. من الان در یکی از تیم ها کار می کنم. من به وضوح می گویم آینده برای این تیم ها نیست، چون ساختار ندارند. این تیم ها 60 سال قدمت دارند، باید خود استان و خود شماها اتاق فکری تشکیل دهید و به دنبال ساختار باشید تا باشگاه بتواند بازیکن فراوری کند. شاید اگر باشگاهی بازیکن فراوری نکند یک سال بتواند در لیگ بماند اما بعد چه؟ به نظر شما تیمی مانند پارس جم چند سال می تواند در لیگ برتر بماند؟

جلالی اضافه نمود: باید ساختاری درست گردد مانند ساختار اصفهان، درست است شاید آنها به جاهایی وصل باشند اما باید این رویه را در پیش گرفت . در کل نیم فصل دوم به تیم من 10 درصد پول داده اند اما هفته قبل بعد از شکست مقابل صنعت نفت پنج درصد آن را جریمه نموده اند. باید گروهی در اینجا بنشینید و به این فکر نمایند این تیم می خواهد 15 سال زندگی کند، بگذارید یک چیز را بگویم، الان در این کشور به هیچ وجه فوتبال نمی تواند خصوصی باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جلالی: بازی با سپیدرود بازی شأن و شخصیت و منزلت بود، فوتبال ایران نمی تواند خصوصی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: بازی با سپیدرود بازی شأن و شخصیت و منزلت بود، فوتبال ایران نمی تواند خصوصی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید