تکلیف ضلع چهارم نیمه نهایی پلی آف فوتسال با چهارمین تقابل شهروند و ستارگان معین می گردد

به گزارش باد صبا، تیم های شهروند ساری و ستارگان ورامین در سمنان بازی چهارم پلی آف لیگ برتر در مرحله یک چهارم نهایی را برگزار می نمایند.

تکلیف ضلع چهارم نیمه نهایی پلی آف فوتسال با چهارمین تقابل شهروند و ستارگان معین می گردد

به گزارش باد صبا، بازی مجدد تیم های فوتسال شهروند ساری با ستارگان ورامین امروز (آدینه) در سالن غدیر سمنان برگزار می گردد.

پس از اینکه در ثانیه 20 بازی سوم دو تیم در ساری، تیم ستارگان ورامین به دلیل نبود امنیت و حضور تماشاگر در سالن سید رسول حسینی ساری حاضر به ادامه بازی نشد، کمیته انضباطی رای خود را در خصوص این بازی جنجالی داد و مقرر شد دو تیم در زمین بی طرف در شهر سمنان بازی سوم خود را برگزار نمایند.

بازی اول دو تیم در ورامین باز پیروزی ستارگان پایان یافت و بازی دوم در ساری در حالی که با پیروزی 5 بر صفر شهروند دنبال می شد با ترک زمین ستارگان نیمه تمام ماند و کمیته انضباطی حکم به رجحان 5 بر صفر ساروی ها داد.

در ملاقات سوم هم پس از 20 ثانیه ستارگان در زمین بدون تماشاگر حاضر به ادامه بازی نشد تا کار به تکرار آن در سمنان و بدون تماشاگر بکشد.

در بازی فردای دو تیم، طاها مرتضوی از شهروند ساری و ابوالفضل حسینی از ستارگان ورامین به دلیل محرومیت غایب هستند.

برنده این ملاقات راهی مرحله نیمه نهایی پلی آف شده و حریف مس سونگون خواهد شد.

با توجه به تعویق زمان بازی های فوتسال قهرمانی آسیا برگزاری ملاقاتهای پلی آف در برنامه سازمان لیگ نهاده شد و پس از تعیین شدن برنده این ملاقات، زمان بازی های نیمه نهایی تعیین خواهد شد. با وجود اینکه بازی دو تیم در زمین بی طرف و بدون تماشاگر است اما تقابل شهروند با ستارگان بازی هم خالی از حساسیت و حاشیه نخواهد بود و به نظر ملاقاتی جذاب و دیدنی را مشاهده خواهیم کرد. تدابیر انضباطی ویژه ای برای این ملاقات در نظر گرفته شده و با انتخاب ناظر ویژه امیدواریم شاهد اتفاقات اتفاق افتاده در سه تقابل قبلی دو تیم در پلی آف نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تکلیف ضلع چهارم نیمه نهایی پلی آف فوتسال با چهارمین تقابل شهروند و ستارگان معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف ضلع چهارم نیمه نهایی پلی آف فوتسال با چهارمین تقابل شهروند و ستارگان معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید