تخلف بازیکن منچسترسیتی برای او دردسرساز شد، شکایت پرستار بچه از ریاض محرز

تخلف بازیکن الجزایری تیم فوتبال منچسترسیتی که شکایت پرستار فرزندانش را به همراه داشت، برای او دردسرساز شده است.

تخلف بازیکن منچسترسیتی برای او دردسرساز شد، شکایت پرستار بچه از ریاض محرز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه سان، ریاض محرز از سوی دادگاه در انگلیس به پرداخت 3 هزار و 612 پوند به پرستار فرزندانش محکوم شد.

کاتالینا میرافلورس، نام پرستار 52 ساله فرزندان هافبک الجزایری منچسترسیتی است، کسی که از قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس 200 هزار پوند در هفته حقوق می گیرد اما ظاهراً برایش خیلی سخت بوده که بخش ناچیزی از آن را صرف پرداخت حقوق کارگر فیلیپنی خود کند.

میرافلورس که خود صاحب یک فرزند است، درباره تخلف اجرا شده از سوی محرز 28 ساله گفت: او واقعاً آدم خسیسی است. من تمام ساعاتی که مسئول مراقبت از فرزندان او بودم، سخت کار می کردم و فقط حقوقم را می خواستم.

حقوقی که محرز قرار بوده به پرستار فرزندانش بدهد، 12 پوند در ساعت بوده اما او نزدیک به حق الزحمه 301 ساعت کاری او را مجموعاً به مبلغ 3 هزار و 612 پوند نپرداخته است که این تنها معادل یک حقوق یک ساعت از حقوق هفتگی این بازیکن ملی پوش است.

میرافلورس اضافه نمود: من به خاطر این پول واقعاً سختی کشیدم اما او پولم را نمی دهد. نمی دانستم باید چه کار کنم. من 24 ساعت روز در خدمت شان بودم. من برای اینکه برای آنها مزاحمتی ایجاد نشود، در همان اتاقی می خوابیدم که فرزندان او بودند تا اگر نیمه شب از خواب بیدار شدند، مراقب شان باشم. حتی نمی توانستم به خانه ام بروم. آنجا در منچستر مانده بودم تا 24 ساعت کار کنم. من هرگز با کارم مسئله ای نداشتم. تمام آن ساعت ها کار کردم و باید حقوقم را بپردازند. محرز 200 هزار پوند در هفته حقوق می گیرد. قصد ندارم آبروی کسی را ببرم و فقط پولم را می خواهم. او واقعاً خسیس است.

طبق اعلام میرافلورس او 5 روز از 7 روز هفته در خانه هفت خانه محرز کار می کرد و این در حالیست که صورتحساب های بانکی منتشر شده نشان می دهد که بازیکن الجزایری منچسترسیتی نه تنها حقوقی که متعهد به پرداخت آن بوده را پرداخت نکرده، بلکه بعضی هزینه هایی که پرستار فرزندانش از جیب خود برای خانواده محرز انجام داده را با او تسویه نکرده است. به همین دلیل او در ماه ژانویه از محرز شکایت کرد و با وجود ارسال احضاریه دادگاه برای بازیکن سابق لسترسیتی او حاضر به شرکت در جلسه محاکمه اش نشد، چرا که در اردوی تیم ملی الجزایر مشغول آماده کردن خود برای حضور در جام ملت های آفریقا بود. به همین دلیل هم دادگاه به نفع شاکی پرونده رأی داد و محرز را به پرداخت حقوق معوقه فرزندانش محکوم کرد. با این حال محرز تا پنجشنبه فرصت دارد که به حکم دادگاه اعتراض کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تخلف بازیکن منچسترسیتی برای او دردسرساز شد، شکایت پرستار بچه از ریاض محرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف بازیکن منچسترسیتی برای او دردسرساز شد، شکایت پرستار بچه از ریاض محرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید