بازدید از اماکن تاریخی آذربایجان غربی با بلیت الکترونیک

به گزارش باد صبا، امکان دریافت بلیت بازدید از تخت سلیمان تکاب و قره کلیسای چالدران با ورود به سامانه مرجع فروش بلیت الکترونیک کشور فراهم شد.

بازدید از اماکن تاریخی آذربایجان غربی با بلیت الکترونیک

به گزارش باد صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی، جلیل جباری مدیرکل میراث فرهنگی استان، با اعلام این خبر اظهار کرد: به زودی گیت ها و سیستم فروش بلیت الکترونی در تخت سلیمان تکاب و قره کلیسای چالدران نصب می گردد و علاقه مندان به بازدید از این دو مکان تاریخی می توانند با ورود به سایت مرجع، به صورت آنلاین بلیت دریافت نمایند.

او گفت: با نصب و فعال شدن این سیستم دیگر لازم نیست که بازدیدنمایندگان پول نقد به همراه داشته باشند آن ها می توانند قبل از سفر و یا هنگام رسیدن به محل، با ورود به سامانه و درج مشخصات خود، بلیت دریافت نمایند.

جباری مطرح کرد: در تخت سلیمان این طرح در حال اجرا است، گیت ها و تجهیزات مربوطه خریداری شده و به زودی نصب می گردد. در قره کلیسا لازم بود که ابتدا دکل آنتن دهی مخابراتی در محل نصب گردد به همین منظور با رایزنی اداره کل میراث فرهنگی استان و همکاری فرمانداری شهرستان، دکل مخابراتی وی تی اس نصب شد.

او تأکید کرد: با نصب این دکل علاوه بر این که فروش بلیت الکترونیکی قره کلیسا امکان پذیر می گردد، آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت نیز امکان پذیر خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "بازدید از اماکن تاریخی آذربایجان غربی با بلیت الکترونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از اماکن تاریخی آذربایجان غربی با بلیت الکترونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید