سردار آزمون با پیوستن به ناپولی گرانقیمت ترین لژیونر ایران می گردد؟

به گزارش باد صبا، باشگاه ناپولی ایتالیا به طور جدی شرایط سردار آزمون را زیر نظر گرفته و میخواهد مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت را به خدمت بگیرد.

سردار آزمون با پیوستن به ناپولی گرانقیمت ترین لژیونر ایران می گردد؟

به گزارش باد صبا، سایت ایتالیایی spazionapoli.it با انتشار گزارشی نوشت: باشگاه ناپولی به شدت به دنبال به خدمت دریافت سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت است. مسئولان این باشگاه ایتالیایی تماس های خود را برای آغاز مذاکرات به منظور به خدمت دریافت این بازیکن آغاز نموده اند.

باشگاه زنیت سن پترزبورگ برای فروش مهاجم ایرانی اش به پیشنهادهایی توجه می نماید که از 25 میلیون یورو آغاز شوند. در حقیقت این رقمی است که این باشگاه روسی برای فروش بمب افکن خود مشخص نموده است. در حال حاضر خط حمله ناپولی جای خالی برای حضور سردار آزمون ندارد، مگر اینکه کسی قربانی گردد و در لیست فروش قرار بگیرد. با این حال تضمینی وجود ندارد که این مهاجم ایرانی ثابت کند که می تواند برگ برنده ای برای آبی پوشان ناپل باشد. هزینه این انتقال مقرون به صرفه است، اما باید دید که ناپولی با چه مبلغی برای جذب این مهاجم ایرانی یورش خواهد برد.

این سایت ایتالیایی در ادامه با ارائه یک بیوگرافی کوتاه از سردار آزمون و اشاره به انتقال 12 میلیون یورویی اش از روبین کازان به زنیت و به ثمر رساندن 10 گل در 21 بازی لیگ برای این تیم روسی در فصل جاری، در ادامه گزارش خود نوشته است: سردار آزمون می تواند گزینه درستی برای جانشینی آرکادیوش میلیک باشد، مهاجمی که زمزمه جدایی اش از ناپولی به گوش می رسد. این مهاجم ایرانی از قد و قامت خوبی برخوردار است و بالاتر از آن نشان داده که حضوری موثر در محوطه جریمه حریف دارد.

به گزارش باد صبا، در حال حاضر علیرضا جهانبخش گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ ایران با انتقال 20 میلیون یورویی اش از AZ آلکمار به برایتون، به شمار می رود. در صورتی که سردار آزمون در ازای 25 میلیون یورو راهی ناپولی گردد، این عنوان به او خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سردار آزمون با پیوستن به ناپولی گرانقیمت ترین لژیونر ایران می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار آزمون با پیوستن به ناپولی گرانقیمت ترین لژیونر ایران می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید