خجالت می کشیدم با بگوویچ روبرو شوم، این شرایط واقعا زشت است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه شهرخودرو، یحیی گل محمدی در واکنش به موضوع قهرش در دیدار محبت آمیز تیم شهرخودرو و گل گهر اظهار کرد: هیچ قهری در کار نبود، صرفا از دیدار با بگوویچ و مسئولان گل گهر که این همه راه را طی کردند تا با ما در ورزشگاه امام رضا (ع) روبه رو شوند، خجالت می کشیدم .

خجالت می کشیدم با بگوویچ روبرو شوم، این شرایط واقعا زشت است

وی ادامه داد: بگوویچ بزرگتر من است و من نسبت به او احترام ویژه ای قائل هستم. وقتی با آنها برای بازی محبت آمیز صحبت کردم ، او به خاطر لطفش به من، کیلومترها راه را به همراه سایر اعضای باشگاهش طی کرد تا در ورزشگاه امام رضا(ع)مشهد بتوانیم بازی محبت آمیز داشته باشیم. نامه نگاری های این موضوع را هم انجام دادیم اما اجازه برگزاری بازی در آنجا را ندادند.

گل محمدی اضافه نمود: متاسفانه مجبور شدیم در زمین تمرین مان در منزل آباد از دوستان در باشگاه گل گهر پذیرایی کنیم و شرمنده آنها شدیم. در بازی مقابل سپاهان و مس نیز همین رخ داد اما کسی توجهی نکرد.حرف برای گفتن زیاد دارم، اما فعلا صحبتی نمی کنم و به موقع راجع به خیلی مسائل باید با هواداران صحبت کنم.

سرمربی تیم شهر خودرو تاکید کرد: ما به مشهد آمدیم و با عشق و علاقه کارمان را انجام می دهیم، تنها خواسته من به عنوان یک سرمربی، یک زمین تمرین و یک زمین مسابقه مناسب است و این حق من و تیمم است. حمیداوی به عنوان مالک باشگاه شرایط خوبی را ایجاد کرده است، اما دیگر زمین که نمی تواند از تهران به مشهد بیاورد.هیچ چیز بیشتری از کسی نخواستم، نمی دانم بابت این حداقل ها باید چه کار کنیم؟

وی اضافه نمود: حرف های ناگفته زیادی داریم که به موقع انجام خواهد شد. همه می گویند تنها نماینده فوتبال خراسان ما هستیم اما وقتی زمین تمرین و بازی نداریم باید چه کاری انجام دهم. مهمترین فاکتور ما برای آماده سازی همین زمین است. دوست ندارم خیلی مسائل را بازگو کنم اما علاقه مندان به فوتبال می دانند که با چه شرایطی پیش می رویم و این برای تنها نماینده فوتبال خراسان رضوی واقعا زشت است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خجالت می کشیدم با بگوویچ روبرو شوم، این شرایط واقعا زشت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خجالت می کشیدم با بگوویچ روبرو شوم، این شرایط واقعا زشت است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید