برج آزادی، سفیر فرهنگ روزهای کرونایی ایران، عکس

به گزارش باد صبا، برج آزادی تهران این روزها که ایران درکنار کشورهای مختلف دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می نماید، در نقش سفیر فرهنگی در عرصه داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

برج آزادی، سفیر فرهنگ روزهای کرونایی ایران، عکس

ایسنا: در بهمن ماه سال گذشته، عبارت قوی باش ووهان با هدف اعلام همبستگی با مردم چین در مقابله ویروس کرونا بر روی بدنه برج آزادی تهران نقش بست.

سفیر چین در ایران که در این مراسم نورپردازی حضور داشت در واکنش به این اقدام در صفحه توئیتر نوشت: چین از ابراز همدردی و همبستگی ارزنده ایرانیان قدردانی می نماید. حمایت ایرانیان نشان دهنده آشکار دوستی چند هزار ساله چین و ایران است و هرگز یک اپیدمی نمی تواند این دوستی عمیق را سست کند.

دهم فرودین نیز، برج آزادی تهران به احترام کادر پزشکی سفید پوش شد و عبارت در خانه بمانیم بر روی آن نقش بست. روابط عمومی برج آزادی، تشکر از دست اندرکاران پزشکی کشور که به عنوان مدافعان جان بر کف سلامت در خط مقدم مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا بار سنگینی را بر دوش دارند و توجه به پویش ملی در خانه بمانیم را اهداف این اقدام مطرح نمود.

چندی پیش، همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران، نورپردازی سه بعدی برای اعلام همبستگی و همدردی با کشورهای درگیر ویروس کرونا در برج آزادی تهران اجرا شد.

در این راستا بخش عکس روز نشریه گاردین که به معرفی روزانه منتخبی از عکس های کشورهای مختلف اختصاص دارد، تصویری از این مراسم برج آزادی تهران را به عنوان عکس روز 31 مارس منتشر کرد.

گاردین نوشت:برج آزادی با تصویر پرچم کشورهای درگیر کرونا نورپردازی شد. پیغام تشکر و قدردانی از متخصصان حوزه سلامت و کادر پزشکی این کشور که سعی در متوقف کردن شیوع این ویروس دارند نیز به نمایش درآمد.

منبع: توریسم آنلاین

به "برج آزادی، سفیر فرهنگ روزهای کرونایی ایران، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برج آزادی، سفیر فرهنگ روزهای کرونایی ایران، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید