اکثر طرفداران بارسلونا مخالف بازگشت نیمار هستند

به گزارش باد صبا، نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که آمار موافقان بازگشت نیمار به بارسلونا نسبت به مخالفان بازگشت او کمتر است.

اکثر طرفداران بارسلونا مخالف بازگشت نیمار هستند

به گزارش باد صبا، با از سر گرفته شدن روند مذاکرات دو باشگاه بارسلونا و پاری سن ژرمن برای بازگشت نیمار به نوکمپ، نشریه اسپورت کاتالونیا با انجام یک نظرسنجی در نسخه اینترنتی خود طرفداران بارسلونا را درباره این اتفاق جویا شده است.

در این نظرسنجی معین شده با وجود کوشش و انگیزه فراوان مسئولان باشگاه بارسلونا برای پس دریافت بازیکنی که 2 سال پیش در ازای 222 میلیون یورو به PSG فروختند، بیشتر طرفداران ترجیح می دهند که او در پاری سن ژرمن بماند.

تا کنون بیش از 38 هزار نفر در این نظرسنجی که همچنان ادامه دارد، شرکت نموده اند که در آن بیش از 20 هزار نفر (53 درصد) مخالفت خود را با بازگشت نیمار اعلام نموده اند و 18 هزار نفر (47 درصد) هم موافق آن هستند که بارسلونا فرصتی دوباره به این مهاجم برزیلی بدهد. این در حالیست که در ابتدای نظرسنجی آمار موافقان و مخالفان بسیار به هم نزدیک بود و رفته رفته شمار مخالفان بیشتر شده است.

بارسلونا اولین شرط پاری سن ژرمن برای بازگشت نیمار که معاوضه او با فیلیپه کوتینیو، نلسون سمدو، یک بازیکن قرضی دیگر به علاوه 100 میلیون یورو می گردد را رد نموده اما روند مذاکرات طرفین همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اکثر طرفداران بارسلونا مخالف بازگشت نیمار هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکثر طرفداران بارسلونا مخالف بازگشت نیمار هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید